V skupini Čebelice smo v mesecu marcu največ pozornosti posvetili našim družinam.  Z največjim veseljem smo prinesli v vrtec fotografije svojih družinskih članov in jih predstavili. Vsak otrok je izdelal tudi svojo družinsko sliko, ki so krasile garderobo.

Prav tako smo obeležili dan žena in mamice razveselili z voščilnico. Ob materinskem dnevu pa jih presenetili z darilom. 

 

Na vrata je potrkala pomlad, zato smo se veliko pogovarjali  o znanilcih pomladi. Hodili smo na sprehode in znanilce prepoznavali tudi v okolju vrtca.  Naredili smo tudi plakat o pomladi, kateremu veliko pozornosti namenimo v jutranjem krogu. 

                                

 

Sodelovali smo v projektu EKO BERI

                                   

in PASAVČEK.

                                         

 

Pridno smo vadili tudi za naše prvo pomladno družinsko srečanje, ki smo se ga zelo veselili. 

                                     

Najbolj veseli smo bili, da nam je mesec marec prinesel toplo vreme in smo veliko časa preživeli zunaj na naši terasi in igrišču vrtca.