Minil je teden otroka s sloganom: Razigran uživaj dan!

V skupini Zvezdice smo ga obeležili tako, da smo se v ponedeljek odpravili na dolg jesenski sprehod mimo pašnika s konji vse do gozda. Otroci so med potjo opazovali spremembe, ki jih prinaša jesenski letni čas, poimenovali poljske pridelke, nabirali jesensko listje ter plodove. V torek smo izpeljali likovno delavnico pri kateri so otroci barvali in izdelovali jesensko drevo. V sredo smo imeli pravljično uro. Otroci so prisluhnili pravljici o godrnjavem in osamljenem medvedu, ki je v pravljici spoznal drobceno in prijazno miško s katero sta postala dobra prijatelja. Vsebino pravljice so tudi likovno podoživljali. V četrtek smo pripravili kino v igralnici, v sklopu katerega so si otroci ogledali animirano risanko z naslovom: Zverjasec. Zadnji dan tedna otroka smo pripravili jesensko zabavo na kateri smo si privoščili sadno pogostitev in kozarček dobrega sadnega soka.